logo
  • 26 października 2014
  • Szara Strefa
  • Komentowanie nie jest możliwe

Drakula – Historia Nieznana

total-films-dracula-untold-cover-is-here-166232-a-1406719277-779-1000-1406721532

„Drink… Dracuuulaaaa” Tymi słowami kończy się ludzkie, śmiertelne życie Vlada księcia Transylwanii zwanego Palownikiem.
Po burzliwej przeszłości wypełnionej wojnami, tysiącami trupów powbijanych na pale, ociekających krwią i nie chcę myśleć czym jeszcze Vlad zapragnął spokoju dla siebie, rodziny i swojego ludu.
Jednakże jak to bywa w filmach nic nie idzie po jego myśli… Sułtan pragnie pojmać wszystkich młodych chłopców w tym (na złość) syna Księcia i szkolić ich na oddanych sobie żądnych krwi sługusów morderców którzy pomogą mu podbić całą Europę.
W poszukiwaniu pomocy zdesperowany Vlad udaję się do groty położonej wysoko w górach. Legenda głosi, iż od wieków przebywa tam potwór morderca, wampir obdarzony nadludzką siłą.
Drakula otrzymuje od niego siłę jakiej pragnął, cena za „dar” jednak jest wysoka ma trzy dni aby oprzeć się pragnieniu ludzkiej krwi po czym ma powrócić do ludzkiej postaci.
Resztę obejrzyjcie sobie sami  :twisted:
Jak ocenili niektórzy krytycy film dość słaby, pokręcony scenariusz, przepaski na oczach blisko stutysięcznej armii :lol:  etc…
Jednakże jako fanka gatunku muszę przyznać iż jestem pozytywnie zaskoczona samym pomysłem na Drakulę i pokazanie historii jego życia przez pryzmat miłości do rodziny i swojego ludu.
Sami zresztą oceńcie, mi się podoba.


Komentarze zablokowane.